Klinika Stonava 1071 (stonavaczechy)

Member for
7 months
Country
Czech Republic
Time zone
Europe: Berlin

Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Bardzo wysoką pozycję zapewnia nam współpracowanie z zaufanymi klinikami i partnerami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy bardzo wysokie standardy. Kładziemy nacisk na precyzję przeprowadzanego i profesjonalizm świadczonych zabiegów. Każdy z zabiegów jest przeprowadzany przez wyselekcjonowany personel medyczny, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, tak by zdrowiu pacjentki nic nie zagrażało. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po sam zabieg i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort pobytu w Czeskiej klinice.

Klinika w Stonavie - gwarantujemy dyskrecją oraz bezpieczeństwo zabiegu. Zespół naszej kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni profesjonalnego personelu. Jesteśmy w stanie zadbać o każdą z pacjentek, która nas odwiedza – bez wyjątku. Pracujący u nas lekarze z wieloletnim doświadczeniem pozwalają na świadczenie zabiegów na najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort każdej pacjentce w klinice Stonava. W większości przypadków nie oczekujemy badań lekarskich, dokumentów, czy testów – wszystko, co ważne wykonamy w klinice.

Wykonanie terminacji ciąży w Czechach jest legalne (z zachowaniem odpowiedniego czasu od poczęcia ciąży - aborcja możliwa do dwunastego tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki wybierają się na aborcję w bliskich państwach jak Czechy, czy Słowacja. Kobieta nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na bardzo wysoki komfort i pełną anonimowość pacjentek. Nie wymagamy powodów.

Level
Solved
0
Total
0.00

Level progress

0
1

No solved problems yet.

Badges

Achievements

No achievements yet.