Aborcja Czechy (czeaborcja)

Member for
3 months, 2 weeks
Country
Czech Republic
Time zone
Europe: Berlin

Aborcja Czechy - jedna z najlepszych klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zawdzięcza nam współpraca z rzetelnymi klinikami i partnerami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy bardzo wysokie standardy. Kładziemy nacisk na dokładność przeprowadzanego i profesjonalizm wykonywanych usług. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez niezwykle doświadczony personel, z użyciem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by życiu pacjentki nic nie zagroziło. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od kontaktu po sam zabieg i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy transport i co ważne utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w klinice.

Usuwanie ciąży Czechy - zapewniamy pełną dyskrecją, jak i bezpieczeństwo zabiegu. Kadra kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Troszczymy się o każdą z kobiet, która odwiedza naszą klinikę w Czechach. Zatrudnieni lekarze z bogatym doświadczeniem umożliwiają nam na wykonywanie zabiegów na możliwie najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo i komfort każdej kobiecie w klinice Czechy. W większości sytuacji nie wymagamy badań, papierów i dokumentów, czy testów – wszystko, co ważne wykonamy w klinice.

Przeprowadzenie usunięcia ciąży na terenach Czech jest całkowicie legalne (z dotrzymaniem określonego czasu trwania ciąży - usunięcie możliwe do dwunastego tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki wybierają się na terminację w bliskich krajach jak Czechy, czy Słowacja. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na bardzo wysoki komfort i pełną anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów oraz informacji dotyczących przyjazdu. Co ważne, Polskie prawo nie przewiduje skazania osób, które wykonały aborcję na terenie kraju, gdzie jest to legalne.

Level
Solved
0
Total
0.00

Level progress

0
1

No solved problems yet.

Badges

Achievements

No achievements yet.