blog-kulinarny

Member for
1 year, 8 months
Time zone
UTC

https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego bloga i sprawdź czy restauracja którą chcesz wybrać jest odpowiednia dla Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce gastronomicznej tworzona przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy chcą odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań zamówionych przez nas w lokalach na Śląsku, w Polsce i za “granico”. Najtrudniejszym z etapów jedzenia poza domem jest wybranie lokalu, a zamawiając jedzenie nie warto trzymać węża w kieszeni. Sprawdzamy nie tylko kuchnię polską, ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna knajpa, którą możesz znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w lokalach i je recenzujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Nieraz jest tak, że recenzje publikowane w Internecie są fakeowe i zakupione. Nasze wpisy są w stu procentach autorskie, nie dostajemy forsy za opublikowanie recenzji.

Masz może swoją restaurację, która jeszcze nie znalazła się u nas? Napisz do nas na wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy. Przyjedziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć czas i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy też opisy o popularnych problemach polskich użytkowników internetu. Znajdziesz tu wpisy takie jak: jak układać sztućce po posiłku jak również nasze luźne propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby znaleźć się na blogu przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go śledzić!

Level
Solved
0
Total
0.00

Level progress

0
1

No solved problems yet.

Badges

Achievements

No achievements yet.