Paweł Stępień (sympatico83)

Member for
8 months
Country
Poland
Time zone
UTC
Language
Java

Zapewniamy również fachowe doradztwo w kwestiach doboru odpowiedniego oprogramowania oraz jego konfiguracji. Wszelkie zlecenia realizujemy z ogromną precyzją i rzetelnością. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zasady obowiącujące w naszym serwisie komputerowym:

Bezpłatna diagnoza. My przedstawiamy możliwości i wycenę naprawy, a Ty podejmujesz decyzję. Oczywiście opłaty za to nie pobieramy.

Przystępne ceny. Uważamy, że wynagrodzenie powinniśmy dostawać tylko za naszą pracę. Dlatego nie zarabiamy dodatkowo na częściach zamiennych i dlatego nie pobieramy żadnej opłaty w sytuacji braku możliwości naprawy sprzętu.

Wysoka skuteczność. Wiemy, że dobre chęci nie wystarczą, aby skutecznie i szybko naprawiać sprzęt komputerowy, a zwłaszcza laptopy. Dzięki bogatej wiedzy i fachowości gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Gwarancje. Naprawiamy laptopy i komputery, aby bezawaryjnie funkcjonowały swoim użytkownikom. Dlatego na każdą naszą usługę dajemy gwarancję.

Ekspresowe naprawy. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach komputer osobisty jest potrzebny, a czasem nawet niezbędny. Dlatego dysponując doświadczoną kadrą oraz własnym, napraw dokonujemy najszybciej jak to jest możliwe.

Doświadczenie. Jesteśmy zespołem profesjonalnych infomatyków i elektroników. Jesteśmy wszyscy entuzjastami, którzy cały czas podnoszą i doskonalą swoje kwalifikacje. Na rynku działamy od 2005 roku i przez ten czas nauczyliśmy się, że aby osiągnąć sukces trzeba z ludźmi postępować po prostu uczciwie.

serwis komputerowy warszawa wola pogotowie komputerowe warszawa wola naprawa laptopów warszawa wola

Level
Solved
0
Total
0.00

Level progress

0
1

No solved problems yet.